Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Centrum Optycznym PanOptyk. Skorzystaj z dostępnych form kontaktu: zadzwoń lub napisz jeżeli masz do nas pytania lub chcesz zarezerwować konsultacje lub umówić wizytę u specjalisty.

Email

info@panoptyk.pl

Adres

Terenowa 32, 
52-231 Wrocław

Telefon

+48 780 644 577

Pogotowie

+48 780 644 322

Wyślij Wiadomość

Godziny Otwarcia

Otwarte 6 dni w tygodniu

Centrum Optyczne PanOptyk przyjmuje pacjentów od poniedziałku do soboty. W wyjątkowych sytuacjach prowadzimy pogotowie okulistyczne pod numerem: +48 780 644 322

Poniedziałek – Piątek

9:00 – 19:00

Sobota

10:00 – 16:00

Niedziela

nieczynne

FAQ

Często Zadawane Pytania

Co przynieść na wizytę u okulisty

Przynieś okulary lub soczewki kontaktowe, jeśli je obecnie nosisz. Dotyczy to również specyfikacji leków. Twój lekarz może pomóc upewnić się, czy jest to najlepsza recepta dla Ciebie.

Jak się przygotować do wizyty u optyka

Zapisz wszystkie problemy z oczami, w tym urazy i operacje, a także inne choroby, takie jak migreny. Pomyśl: czy masz problem z oceną odległości lub rozróżnieniem kolorów ? Czy masz problemy z widzeniem w nocy lub przechodzeniem ze światła do ciemności?

Jakie dokumenty zabrać na wizytę u okulisty

Często gabinet okulisty z wyprzedzeniem wysyła dokumenty, takie jak HIPAA (zasady prywatności) lub formularze nowych pacjentów. Pamiętaj, aby wypełnić tę dokumentację i zabrać ją ze sobą. Zaoszczędzi to czas w biurze i pozwoli ci szybciej wejść i wyjść.

Czy okulista będzie chciał wiedzieć jakie leki przyjmuję

Zrób listę wszystkich leków i ich dawek i nie ograniczaj ich do recept. Uwzględnij również suplementy. Przyjmowane leki mogą wpływać na widzenie, a ich znajomość pomoże lekarzowi zdiagnozować stan.

jakie informacje przygotować na wizytę u okulisty

Noś nazwisko i adres swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Objawy niektórych problemów zdrowotnych, takich jak nadciśnienie lub cukrzyca, można wykryć za pomocą badania wzroku.

Jakie płatności obsługuje PanOptyk

Czasami egzamin będzie wymagał dodatkowych wydatków, takich jak współpłacenie, nawet jeśli masz korzyści ze wzroku. Przynieś informacje o karcie kredytowej, gotówce, karcie elastycznego konta wydatków lub koncie oszczędnościowym, aby pokryć wszelkie koszty przekraczające zasiłek i tym podobne.

Czy po wizycie u optyka mogę prowadzić samochód

Lekarz może zastosować krople, aby rozszerzyć źrenice w celu zbadania tylnej części oczu. Jeśli tak, jasne światło może powodować dyskomfort lub niewyraźne widzenie. Okulary przeciwsłoneczne będą twoim przyjacielem. Niektórzy dostawcy, tacy jak LensCrafters, oferują alternatywy dla dylatacji.