LASIK

Jako jeden z najszybszych i najskuteczniejszych obecnie dostępnych zabiegów korekcji wzroku, LASIK stał się niezwykle popularnym wyborem dla osób poszukujących korekcji błędów refrakcji, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność  i astygmatyzm W PanOptyk wykorzystujemy iLASIK – najnowocześniejszą technikę bezłopatkową, która oferuje szereg korzyści dla naszych pacjentów, w tym dokładniejszą korekcję.

LASIK

Co to jest LASIK?

Operację LASIK zazwyczaj wykonuje się w dwóch etapach:

  1. Tworzona jest płatek rogówki – tę płatek można utworzyć za pomocą lasera lub ostrza. W LASIK ten krok jest wykonywany za pomocą specjalistycznego chłodnego lasera. Laser delikatnie tworzy klapę na powierzchni ochronnej rogówki, którą można podnieść, umożliwiając chirurgowi dostęp do rogówki.
  2. Rogówka jest przekształcana – za pomocą lasera ekscymerowego chirurg umiejętnie i ostrożnie przekształca rogówkę, aby pomóc skorygować wzrok pacjenta. Po udanym przekształceniu rogówki płat rogówki zostaje wymieniony. Klapka jest w stanie szybko się zagoić samodzielnie, szczególnie w przypadkach, w których chirurg zastosował technikę LASIK.

W PanOptyk nasi chirurdzy stosują metodę iLASIK dla wykwalifikowanych pacjentów. Oprócz przyspieszonego czasu gojenia, iLASIK oferuje naszym pacjentom kilka innych wyraźnych zalet, takich jak:

  • Poprawiony komfort podczas zabiegu
  • Skrócony czas operacji
  • Zwiększona precyzja chirurgiczna
  • Zwiększone bezpieczeństwo
  • Szybsze czasy odzyskiwania
  • Lepsze ogólne wyniki

LASIK

Jak zostać kandydatem do LASIK?

 

Większość osób, które spełniają podstawowe wymagania chirurgii LASIK, można uznać za kandydatów, ale dokładny egzamin jest ostatecznie najlepszym sposobem ustalenia, czy LASIK jest dla Ciebie odpowiedni. Ogólnie rzecz biorąc, pacjenci z błędami refrakcyjnymi, którzy utrzymywali stabilną receptę przez co najmniej rok i są w wieku powyżej 21 lat, mogą być uważani za idealnych kandydatów na LASIK. Kandydaci muszą być również w dobrym zdrowiu ogólnym i wolni od pewnych chorób oczu, które mogą się pogorszyć po operacji LASIK. Jeśli nie kwalifikujesz się do zabiegu LASIK, pomożemy Ci znaleźć alternatywną procedurę, która najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom.

FAQ

Często Zadawane Pytania

Jak działa LASIK?

iLASIK to całkowicie laserowa procedura LASIK, co oznacza, że ​​podczas operacji nie używa się ostrzy. Korzystając z tych najnowocześniejszych laserów, nasi chirurdzy mogą delikatnie przekształcać rogówkę, skutecznie korygując błędy refrakcji, takie jak astygmatyzm, krótkowzroczność i dalekowzroczność.

Dlaczego powinienem wybrać LASIK?

W porównaniu do innych operacji korekcji wzroku, iLASIK zapewnia bardziej spersonalizowane podejście. Dzięki zaawansowanej technologii nasi chirurdzy LASIK są w stanie zebrać precyzyjne pomiary i spersonalizować procedurę dla każdego pacjenta. Ponadto operacja iLASIK zapewnia większy komfort pacjenta i krótszy czas operacji, w porównaniu do tradycyjnej operacji LASIK.

Czym różni się LASIK od iLASIK?

iLASIK jest właściwie rodzajem procedury LASIK, która została opracowana dzięki szerokiej wiedzy medycznej i wieloletnim badaniom – jest to najbardziej zaawansowany dostępny obecnie rodzaj procedury LASIK. Główną różnicą jest to, że iLASIK jest zabiegiem całkowicie laserowym, podczas gdy tradycyjna chirurgia LASIK wykorzystuje wyspecjalizowane ostrze do tworzenia płata rogówki. Innowacyjna technologia zastosowana w iLASIK pozwala również na bardziej precyzyjne i spersonalizowane wyniki. W Nevada Eye Consultants dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najnowsze dostępne metody leczenia i techniki, dlatego z dumą oferujemy iLASIK naszym pacjentom.

Czy po operacji zaćmy nadal trzeba nosić okulary?

Standardowa operacja zaćmy nie rozwiązuje innych problemów ze wzrokiem. Jednak niestandardowa chirurgia zaćmy z torologiczną soczewką IOL lub niestandardowa chirurgia zaćmy Premium z wieloogniskową lub dostosowaną IOL może pomóc rozwiązać wiele problemów z widzeniem jednocześnie i może zmniejszyć lub wyeliminować potrzebę stosowania okularów korekcyjnych.

Czy zabieg iLASIK boli?

iLASIK został zaprojektowany, aby zapewnić pacjentom większy komfort podczas operacji. Niektórzy pacjenci odczuwają minimalny dyskomfort podczas i / lub po zabiegu, ale to powinno ustąpić stosunkowo szybko.

Jakie płatności obsługuje PanOptyk

Czasami egzamin będzie wymagał dodatkowych wydatków, takich jak współpłacenie, nawet jeśli masz korzyści ze wzroku. Przynieś informacje o karcie kredytowej, gotówce, karcie elastycznego konta wydatków lub koncie oszczędnościowym, aby pokryć wszelkie koszty przekraczające zasiłek i tym podobne.

Jak długo trwa powrót do zdrowia po zabiegu LASIK?

Zazwyczaj pacjenci mogą wznowić codzienne czynności jeden lub dwa dni po zabiegu. Wzrok powinien poprawić się w ciągu kilku godzin po zabiegu, ale najbardziej zauważalną różnicę prawdopodobnie zauważy następnego dnia rano. nasz chirurg dostarczy Ci spersonalizowane informacje na temat opieki pooperacyjnej, aby zapewnić minimalny czas przestoju.