Więcej o Nas

Centrum Optyczne PanOptyk powstało z pasji do zdrowia i zdrowych oczu. Każdego dnia pomagamy naszym pacjentom w utrzymaniu zdrowia i kondycji narządów wzroku poprzez doskonałe zaplecze zabiegowe, najnowocześniejsze technologie w zakresie badań i ofertę najlepszych na rynku produktów.

FAQ

O nas

Nasz Historia

Centrum Optyczne PanOptyk to pasja do zmysłów, a zwłaszcza ukłon w stronę niesamowitego narządu wzroku. PanOptyk to pasja do widzenia świata takim jakim jest i aby tak było, wspieramy naszych pacjentów w zakresie profilaktyki i leczenia narządu wzroku.

W PanOptyk jesteśmy specjalistami i absolutnymi pasjonatami nowych technologii w służbie dla zdrowia Twoich oczu. Dlatego każdego dnia jesteśmy na bieżąco z najnowszymi badaniami i technologiami w zakresie leczenia i profilaktryki oczu.

Od badań oczu i wyposażenia soczewek kontaktowych, po laserową korekcję wzroku i mapowanie rogówki – nasi optometrzy zapewniają kompleksową opiekę okulistyczną pacjentom w każdym wieku. Leczymy także szereg schorzeń, takich jak jaskra, oko cukrzycowe, suche oko i zwyrodnienie plamki żółtej. 

Uważamy, że nie ma ważniejszego zmysłu niż widzenie. Dowiedz się, jak poprawić i chronić swój dar wzroku poprzez regularne badania oczu, zrozumienie, jak działają twoje oczy, dobre odżywianie, aby utrzymać zdrowe oczy, wiedząc, jak zmienia się twoje widzenie wraz z wiekiem, jak chronić oczy przed uszkodzeniem i wiele więcej.  

Nasza Misja & Wartości

Chcemy, abyś wiedział, że doskonale rozumiemy pielęgnację oczu, tak jak można się tego spodziewać, ale rozumiemy również biznes oczu. Więc nie będziemy cię denerwować za pomocą takich terminów jak Acanthamoeba Keratitis, CMV Retinitis, Orthokeratology, Keratonacus itp. Porozmawiamy z tobą jak prawdziwi ludzie, a nie lekarze, z łatwymi w zarządzaniu terminami.

Zapobiegać i leczyć

Każdego dnia staramy się uświadamiać naszych pacjentów, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego każdy nasz pacjent przechodzi kompleksowe badania w zakresie zdrowia i kondycji narządów wzroku.

Technologia w misji dla zdrowia

W naszym Centrum Optycznym posiadamy sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie w obronie zdrowia naszych pacjentów i ich oczu. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że wspieramy Twoje oczy najnowocześniejszym sprzętem i najwyższą technologią.

Wartości

R

Nowoczesna profilaktyka

R

Skuteczne zabiegi

R

Najlepsze marki

R

Najwyższa jakość

Zespół

Nasi Specjaliści

Karolina Banaszak

Optometrysta

Dr Karolina Banaszak ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w dziedzinie okulistyki, a następnie uzyskała stopień doktora optometrii. Jako członek Studenckiej Służby Optometrycznej dla Ludzkości (SOSH), dr Karolina Banaszak zapewniała opiekę okulistyczną społecznościom w krajach Afryki.

Piotr Banaszak

Okulista

Dr Piotr Banaszak ukończył z Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w dziedzinie okulistyki i podejmował praktyke lekarską w najlepszych Klinikach okulistycznych w kraju. Założyciel i pomysłodawca PanOptyk, pasjonat nowych technologii w leczeniu chorób oczu.