Okulary i Soczewki Kontaktowe

Przed omówieniem opcji korekcji wzroku pacjenta ważne jest zrozumienie problemów powodujących problemy ze wzrokiem. Podczas wstępnej konsultacji lekarz przeprowadzi pełne badanie w celu określenia warunków, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, niewyraźne widzenie i inne problemy. Po uzyskaniu właściwych wyników omówimy z każdym pacjentem, która opcja jest najbardziej odpowiednia: kontakty lub tradycyjne okulary. Stamtąd pacjent może odwiedzić nasz sklep optyczny, aby wybrać, która soczewka i / lub ramka jest dla nich odpowiednia.

Okulary & Soczewki

Nasza Oferta

Zapewniamy nie tylko procedury korekcji wzroku, ale także rozwiązania optyczne, takie jak okulary i soczewki kontaktowe. Pacjenci mogą znaleźć pełny asortyment okularów w naszych sklepach optycznych po otrzymaniu kompleksowego badania wizualnego w celu ustalenia odpowiedniej recepty. Nasi wyszkoleni specjaliści z zakresu ochrony oczu zapewniają również soczewki kontaktowe dla osób szukających alternatywnego rozwiązania korekcji wzroku. W PanOptyk z dumą zapewniamy wysokiej jakości, praktyczną opiekę okulistyczną, która spełnia potrzeby każdego pacjenta, i zachęcamy osoby potrzebujące rozwiązania korekcji wzroku do umówienia dziś darmowej konsultacji. 

Okulary & Soczewki

Dla zdrowego widzenia

 

Nasi okuliści oferują doskonałe rozwiązania w zakresie zdrowia i widzenia dla całej rodziny, a nasze centra optyczne mają różnorodne modne i niedrogie okulary od wiodących studiów projektowych. Oprawki są starannie dobierane, aby spodobały się każdemu z naszych sklepów detalicznych w różnych lokalizacjach, a nasze okulary mają przystępne ceny w każdym budżecie. 

Doświadczeni optycy z PanOptyk zwracają uwagę na Twoje indywidualne potrzeby, doradzając Ci z szacunkiem i szacunkiem. Otrzymasz poufne wskazówki w przyjemnej i ekskluzywnej atmosferze. Poświęcamy czas, aby upewnić się, że zawsze widzisz i wyglądasz najlepiej, a także zapewniamy doskonałą obsługę pacjentów oraz jesteśmy dumni z naszej precyzji i dokładności, co daje najwyższą jakość i wartość w każdej parze okularów. 

PanOptyk oferuje wiele różnych technologii soczewek i materiałów do wyboru. Podczas gdy wiele sklepów optycznych używa standardowych soczewek, my wydajemy tylko produkty najwyższej jakości.

FAQ

Często Zadawane Pytania

Co przynieść na wizytę u okulisty

Przynieś okulary lub soczewki kontaktowe, jeśli je obecnie nosisz. Dotyczy to również specyfikacji leków. Twój lekarz może pomóc upewnić się, czy jest to najlepsza recepta dla Ciebie.

Jak się przygotować do wizyty u optyka

Zapisz wszystkie problemy z oczami, w tym urazy i operacje, a także inne choroby, takie jak migreny. Pomyśl: czy masz problem z oceną odległości lub rozróżnieniem kolorów ? Czy masz problemy z widzeniem w nocy lub przechodzeniem ze światła do ciemności?

Jakie dokumenty zabrać na wizytę u okulisty

Często gabinet okulisty z wyprzedzeniem wysyła dokumenty, takie jak HIPAA (zasady prywatności) lub formularze nowych pacjentów. Pamiętaj, aby wypełnić tę dokumentację i zabrać ją ze sobą. Zaoszczędzi to czas w biurze i pozwoli ci szybciej wejść i wyjść.

Czy okulista będzie chciał wiedzieć jakie leki przyjmuję

Zrób listę wszystkich leków i ich dawek i nie ograniczaj ich do recept. Uwzględnij również suplementy. Przyjmowane leki mogą wpływać na widzenie, a ich znajomość pomoże lekarzowi zdiagnozować stan.

jakie informacje przygotować na wizytę u okulisty

Noś nazwisko i adres swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Objawy niektórych problemów zdrowotnych, takich jak nadciśnienie lub cukrzyca, można wykryć za pomocą badania wzroku.

Jakie płatności obsługuje PanOptyk

Czasami egzamin będzie wymagał dodatkowych wydatków, takich jak współpłacenie, nawet jeśli masz korzyści ze wzroku. Przynieś informacje o karcie kredytowej, gotówce, karcie elastycznego konta wydatków lub koncie oszczędnościowym, aby pokryć wszelkie koszty przekraczające zasiłek i tym podobne.

Czy po wizycie u optyka mogę prowadzić samochód

Lekarz może zastosować krople, aby rozszerzyć źrenice w celu zbadania tylnej części oczu. Jeśli tak, jasne światło może powodować dyskomfort lub niewyraźne widzenie. Okulary przeciwsłoneczne będą twoim przyjacielem. Niektórzy dostawcy, tacy jak LensCrafters, oferują alternatywy dla dylatacji.